Як проявляється стрес? Як допомогти собі та іншим? Відповіді в Аптечці швидкої психологічної допомоги, що створена в рамках Всеукраїнська програма ментального здоров’я — «Ти як?»

April 28, 2023
Самопочуття має величезне значення. «Як ти?» — просте, на перший погляд, питання, але чесна відповідь допомагає зрозуміти, як про себе подбати. Важливо знати, що радіти й сумувати водночас, відчувати самотність, так само як і відчувати стурбованість — це нормально. Але як зрозуміти, коли ви потребуєте допомоги?

Для військових і їхніх близьких емоційний стан може бути мінливим, неочікуваним і непростим. «Багатьом людям гірше, ніж мені» — можливо, ця думка з’являється у вас зараз або час від часу. Дуже легко не помітити, що вам важко, але важливо піклуватися про ментальне здоров'я. Це може стати вкладом у власне міцне психічне здоров’я і бути цінним для підтримки тих, хто вас оточує.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської — «Ти як?» — пропонує техніки, вправи і дієві механізми як підтримати людину, коли вона не справляється самостійно. В нашому дописі ми ділимося частиною матеріалів Ти як?, більше корисного можна знайти на сайті www.howareu.com та в Аптечці швидкої психологічної допомоги.

Ми у Службі психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців приділяємо особливу увагу таким практичним навичкам та, за потреби, знайомимо з такими техніками військовослужбовців та їхні сім’ї під час консультацій на телефонній лінії, а також на зустрічах в групах підтримки. Це може допомогти легше пережити складні ситуації, знайти емоційну та психологічну рівновагу, відновити внутрішній ресурс, додати відчуття контролю в різних ситуаціях і впоратися зі стресом.

Якщо ви відчуваєте, що потрібна допомога, телефонуйте. Наші консультанти на зв'язку щодня з 10:00 до 20:00. За номером 0 800 332 720 можна отримати психологічну підтримку тут і зараз або за домовленістю — індивідуальну психологічну консультацію.

Зміцнюймо психічне здоров’я разом. Зберігайте і поширюйте інформацію —  це може допомогти людині, яка цього потребує.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023