Українські захисники можуть безкоштовно пройти реабілітацію в Луцьку

September 5, 2022

Військовослужбовців, ветеранів та учасників бойових дій запрошують пройти безкоштовну реабілітацію в комунальному Медичному центрі реабілітації учасників бойових дій, що у місті Луцьк. Першочергово та без черги реабілітацію отримують саме ці категорії громадян.

Спеціалісти, які працюють із пацієнтами

Для пацієнтів працюють 20 висококваліфікованих та досвідчених фізичних терапевтів, ерго-терапевтів, реабілітологів, невропатологів, ортопедів-травматологів, психологів, терапевтів мовлення, логопедів, які готові допомогти нашим воїнам у фізичному та психологічному відновленні. Загалом колектив установи становить 70 працівників.

Потужності і можливості КП «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади»

Щодня тут може одночасно отримувати допомогу понад 150 людей. Є можливість цілодобового перебування для пацієнтів та палати на 17 ліжкомісць. З моменту відкриття до сьогодні ми розширили площу центру вдвічі та дооснастили великою кількістю необхідного обладнання.

Запрошую військовослужбовців, ветеранів та учасників бойових дій звертатися у реабілітаційний центр за кваліфікованою допомогою, адже наші фахівці мають великий практичний досвід реабілітації пацієнтів різної складності.

До послуг пацієнтів:

- гідромасажні ванни;

- басейн для витяжки хребта;  

- циркулярні душі;

- душ Шарко;

- зал лікувальної фізкультури;

- тренажерний зал;

- кімнати відновлення дрібної моторики;

- кімнати індивідуальної та групової психологічної реабілітації;

- соляна кімната та багато іншого.

КП «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади» знаходиться за адресою: м. Луцьк,  пр. Волі 66 а.

Телефон реєстратури: 0504389751.

Джерело: volynnews.com

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023