У Львівській області працює Офіс підтримки родин військовослужбовців

January 24, 2023
У взаємодії з Львівською обласною військовою адміністрацією, на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців. Мета Офісу - бути на прямому зв’язку з військовими та їх родинами і надавати усю необхідну допомогу.
> Адресну допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам надають у соціальному хабі у м. Львів по вул. Коперника, 17 (Палац мистецтв, 2-ий поверх). Тут працюють представники ЗСУ, соцзахисту, юристи та психологи.
> Офіс підтримки родин військовослужбовців працює у робочі дні з 10.00 до 18.00 год.
> Телефон гарячої лінії: +38 068 260 68 15 (цілодобово).
За допомогою можуть звертатися військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани російської-української війни та члени їх сімей.

Для оперативного вирішення запитів Офіс підтримки родин військовослужбовців співпрацює з Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), військовими формуваннями, правоохоронними органами, територіальними органами Пенсійного фонду України, органами місцевого самоврядування та органами соціального захисту населення у Львівській області.

Яку допомогу надає Офіс підтримки родин військовослужбовців?
> Первинне консультування військовослужбовців та їх близьких родичів, ідентифікація проблеми, підготовка алгоритму (плану дій) із вирішення проблеми;
> Формування пакету документів, комунікація із відповідальними органами, передання документів для прийняття рішення;
> Психологічний супровід та детальне роз’яснення з питань проходження військової служби та участі у зоні бойових дій;
> Допомога близьким та родинам військовослужбовців з питань отримання соціальних виплат, пошуку у реєстрах зниклих та полонених (в т.ч. набуття статусу особи, яка зникла безвісті за особливих обставин);
> Безкоштовний адвокатський супровід (pro bono) з питань правового захисту та відновлення прав військовослужбовців (встановлення фактів, що мають юридичне значення; соціальних гарантій та ін.).

За допомогою до Офісу можуть звертатися:

> військовослужбовці;
> члени родин військовослужбовців;
> члени родин військовослужбовців, які перебувають в полоні;
> члени родин військовослужбовців, які зникли безвісти;
> члени родин загиблих Захисників та Захисниць України.

До роботи Офісу залучені представники Збройних Сил України, департаменту соціального захисту населення ОВА, Пенсійного фонду, юристи та психологи.


«Тисячі військовослужбовців та добровольців сьогодні захищають країну у зоні воєнних дій. Це велике випробування для їх найрідніших – дружин, батьків, дітей. Тож на Львівщині створено місце допомоги та турботи, де кожна людина знайде підтримку у вирішенні проблем. Локація – соціальний хаб у приміщенні Палацу мистецтв, на вул. Коперника, 17. З перших днів війни тут опікуються людьми, які постраждали від війни», - повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Джерело: Львівська обласна військова адміністрація.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023