Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій пропонує різну безкоштовну допомогу і підтримку родинам військовослужбовців

September 5, 2022

Емоційне та фізичне виснаження, стреси, напружене спілкування з близькими чи колегами, втома, глибоке занепокоєння, страх, тривожність за себе та за близьких… Все це зараз відчуває майже кожна українська родина… Особливо гостро це переживають рідні наших військовослужбовців та самі воїни… Адже хтось захищає Україну, уже маючи бойовий досвід, а хтось вперше прийняв такий виклик.

В той час як наші армійці боронять Україну, їхні родини також переживають чимало нових і непростих обставин. Це і хвилювання за рідних, які на фронті, і ціла низка нових невідомих раніше соціальних питань.

Як з цим усім розібратися?
Як з цим усім впоратися?
Як допомогти собі та підтримати рідного, який воює?

Саме для додаткової допомоги родинам військовослужбовців в різних містах України працюють центри, волонтерські служби або ініціативи, які надають соціальні консультації, психологічну підтримку, супровід у вирішенні різних питань.

Зокрема, у місті Львові працює центр надання послуг учасникам бойових дій, де надають консультативну допомогу та сприяють учасникам АТО/ООС, щодо отримання необхідних документів, оформлення пільг та соціальних гарантій.

Центр також координує комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою юридичної, психологічної, інформаційної та іншої соціальної підтримки та надання послуг учасникам бойових дій, членам їхніх сімей, членам сімей загиблих учасників, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та забезпечували їх проведення.

Серед напрямків діяльності установи ЛЦНП УБД є сприяння у вирішенні соціально-побутових питань учасників бойових дій та їхніх сімей, а також питань матеріально-побутового забезпечення.

На сторінках сайту та мережі Facebook Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій можна знайти інформацію, яка буде корисною кожному:
групи підтримки для матерів, чиї сини та доньки на війні;
різні навчальні програми та заходи для дозвілля і відпочинку дітей з родин військовослужбовців;
консультації психолога;
консультації юриста;
різноманітні безкоштовні програми відпочинку для захисників та їхніх рідних.

Більш детально дізнатися про все можна на сайті та Facebook сторінці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Джерело: Facebook сторінка Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023