Групи підтримки дружин та матерів
ХТО МОЖЕ ЗВЕРТАТИСя
Дружини, матері та інші члени родин військовослужбовців
Як долучитися
Заповнити анкету за посиланням.
Групи підтримки дружин і матерів військовослужбовців
Це не терапевтичні групи, а зустрічі підтримки, які модеруються психологами. Мета таких зустрічей — познайомити жінок між собою для взаємопідтримки та надати інструменти для покращення самопочуття при різних емоційних станах.

Наш досвід показує, що серію зустрічей, по одній щотижня, достатньо для досягнення такої мети. На таких зустрічах можна бути собою, проявляти різні емоції і не боятись осуду, адже всі жінки мають схожий досвід.  А між своїми завжди легше. Тут можна говорити, а можна мовчати. Можна бути далі, а можна піти, коли отримали вже достатньо. Все демократично, але разом із тим структуровано.

Зустрічі проходять онлайн на платформі Zoom раз на тиждень і тривають 2 години. Супроводжувати групи будуть фахові психологи, які мають великий досвід проведення підтримуючих груп. Тому окрім взаємопідтримки учасниць, Ви зможете отримати і підтримку спеціалістів. Для того щоб ми могли організувати теплу атмосферу, просимо заповнити цю коротку анкету .

Групи підтримки проводяться за фінансової підтримки Європейського Союзу. Їх зміст є виключною відповідальністю ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

З історіями учасниць та їхнім досвідом участі в групах підтримки можна ознайомитися в блозі на нашому сайті за посиланнями:

Труднощі адаптації: з яким викликами стикаються родини військових після повернення захисників додому, розповіла дружина військовослужбовця

«Я знайшла своє коло підтримки». Історія дружини військового, психологині, яка стала учасницею групи підтримки

«У них очі такі ж, як у мене», — Оксана Сидоренко про свою участь у групі підтримки дружин військовослужбовців

«Я вмію розрадити людей, а себе не виходить». Історія жінки, яка чекає чоловіка з війни

«Я вирішила, що буду підтримувати рішення сина і чоловіка». Історія учасниці групи підтримки

«Тут я відчула, що мене розуміють», — дружина військовослужбовця про свою участь в групі підтримки


«Я знайшла свій острівець підтримки»: про цінність спілкування з дружинами військовослужбовців у групах підтримки


З травня по жовтень 2023 року групи підтримки проводяться в рамках програми «Стійкість» - проєкту, що фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM у партнерстві з Чорноморським фондом, Фондом Східна Європа, Фондом Дім прав людини та Дім прав людини – Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності організацій громадянського суспільства (ОГС), окремих активістів, що постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні медіа та правозахисників.

З червня по грудень 2022 року групи підтримки проводилися в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст програми груп є виключною відповідальністю ГО «Жіноча Сила» і не обов`язково відображає позицію Європейського Союзу.
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023