Телефонна лінія «Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців»
ТЕЛЕФОНИ
0 800 332 720 (Україна)
+48226022512 (Польща)
Всі дзвінки безкоштовні

Telegram
@pidtrymkainua
+380 67 130 32 73
КОЛИ звертатися
Години роботи: щодня 10:00-20:00

Ми надаємо консультації та супровід із соціальних питань, а також психологічну допомогу.
ХТО МОЖЕ ЗВЕРТАТИСя
військовослужбовці та члени їхніх родин
З 2014 року Україна живе в умовах війни. Однак, після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року РФ на територію України, майже кожна українська родина прийняла виклик захищати Батьківщину. До лав армії стали чийсь батько або мати, син або донька, брат або сестра, найкращий друг чи колега по роботі.

У зв’язку зі збільшенням кількості військовослужбовців та обставинами воєнного часу суттєво зросла потреба допомоги родинам українських захисників.

В цих умовах у відповідь на запит Головного управляння морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України зусиллями громадської організації «Громадських рух «Жіноча Сила України» створено «Службу психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців». В рамках проєкту функціонує телефонна лінія для безкоштовної допомоги родинам військовослужбовців.

З серпня 2023 року по серпень 2024 року робота телефонної лінії здійснюється за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

З вересня 2023 року по березень 2025 року робота телефонної лінії здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Громадський руж «Жіноча Сила України» і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Робота телефонної лінії здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

З травня по жовтень 2023 року робота телефонної лінії здійснюється в рамках програми «Стійкість» - проєкту, що фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM у партнерстві з Чорноморським фондом, Фондом Східна Європа, Фондом Дім прав людини та Дім прав людини – Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності організацій громадянського суспільства (ОГС), окремих активістів, що постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні медіа та правозахисників.

З червня по грудень 2022 року робота телефонної лінії здійснювалася в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю ГО «Жіноча Сила» і не обов`язково відображає позицію Європейського Союзу.
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023