Групи психологічної підтримки родичів військовослужбовців, із якими втрачено зв’язок
ХТО МОЖЕ ЗВЕРТАТИСя
Дружини, матері та інші члени родин військовослужбовців
Як долучитися
Заповнити анкету за посиланням.
Групи психологічної підтримки родичів військовослужбовців, із якими втрачено зв’язок
Психологічна підтримка українців, близькі яких є зниклими безвісті або перебувають в полоні. В таких групах можна безкоштовно отримати досвідчену фахову підтримку в індивідуальному консультуванні та групових зустрічах в колі людей, які опинилися в подібних обставинах. Спілкування зі спеціалістом та в групі допомагає стабілізувати емоційний стан, отримати навички самопідтримки, розвинути здатність підтримувати близьких, а також поновити соціальні навички.
Програма підтримки розроблена для людей, котрі не мають зв’язку з близькими більше місяця або мають свідчення про те, що їх близькі в полоні. Розрахована на дорослих людей – батьків та дружин (партнерів) зниклих безвісті або полонених.
МЕТА ПРОГРАМИ:
Емоційне розвантаження, навчання технікам стабілізації та самодопомоги, укріплення психологічної стійкості, задля можливості витримати невизначеність та емоційний біль та залишатися ефективним в повсякденному житті.
ЯК ПРОХОДИТЬ:
Програма передбачає комбінацію індивідуальної та групової роботи з психологом. Тривалість – до 2 місяців.
Долучитися можна, заповнивши анкету.

Групи психологічної підтримки родин, які втратили близьких
Ця програма буде корисна людям, які після 4-6 місяців після втрати відчувають захопленість думками про померлого настільки, що це викликає порушення сну, апетиту, труднощі у виконанні повсякденних обов’язків та у спілкуванні. Психологічна допомога надається згідно з віком (дорослих, дітей, підлітків та молоді) та стану потребуючих. Програма розрахована як на роботу з окремою людиною, так і з родиною в цілому, тобто дорослих, дітей, підлітків та молоді.
ЯК ПРОХОДИТЬ:
Всі програми цього напрямку передбачають комбінацію індивідуальної та групової роботи з психологом .
Тривалість – до 6 місяців.
Долучитися можна, заповнивши анкету.
Перейшовши за посиланням, оберіть місто, яке або відповідає вашому місцю проживанню, або є найближчим до вас. У разі нерозуміння як заповнити анкету, зателефонуйте нам за номером 0 800 332 720.

Протягом трьох днів після реєстрації із кожним зареєстрованим учасником сконтактують індивідуально для узгодження подальший зустрічей. І після розмови ви зможете додатково прийняти рішення щодо участі у групі.

Усі зустрічі відбуваються на платформі Zoom та супроводжуються фаховими психологами, які мають великий досвід проведення підтримуючих груп.
Заходи проводяться в партнерській взаємодії ГО «Громадських рух «Жіноча Сила України» та ГО «Інститут психології здоров’я».

З ким ми співпрацюємо

Наші партнери

Наші партнери
Національний Центр психологічної підтримки у скорботі
Центр надає психологічну допомогу людям у скорботі та пропонує фахівцям навчальні програми
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023