Групи психологічної підтримки родичів військовослужбовців, із якими втрачено зв’язок
ХТО МОЖЕ ЗВЕРТАТИСя
Дружини, матері та інші члени родин військовослужбовців
Як долучитися
Заповнити анкету за посиланням.
Групи психологічної підтримки родичів військовослужбовців, із якими втрачено зв’язок
Такі групи базуються на психосоціальній підтримці в колі людей, які переживають те саме. Така взаємодія є дуже цілющою, додає сил та підтримує обмін важливою інформацією. Групи проводяться у форматі  онлайн-зустрічей і є закритими. Спілкування триває впродовж 2 год. Програма передбачає 6 зустрічей та подальшу підтримку за бажанням.

Долучитися можна, заповнивши анкету. Перейшовши за посиланням, оберіть місто, яке або відповідає вашому місцю проживанню, або є найближчим до вас. У разі нерозуміння як заповнити анкету, зателефонуйте нам за номером 0 800 332 720.

Протягом трьох днів після реєстрації із кожним зареєстрованим учасником сконтактуємо індивідуально. І після розмови Ви зможете додатково прийняти рішення щодо участі у групі.

Усі зустрічі відбуваються на платформі Zoom та супроводжуються фаховими психологами, які мають великий досвід проведення підтримуючих груп.
Заходи проводяться в партнерській взаємодії ГО «Громадських рух «Жіноча Сила України» та ГО «Інститут психології здоров’я».
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023