Зустріч команди Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців: доброта, щирість, безмежна вдячність та незламна віра в перемогу

May 4, 2023

Зустрічі нашої команди Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців завжди надзвичайно теплі і ресурсні. Такою стала і нещодавня, квітнева, яка була наповнена добротою, щирістю, позитивом та безмежною вдячністю.

Частина нашої великої і дружньої команди змогла зустрітися поза межами інтернет-простору, поспілкуватися та обійнятися. Чимало колег побачилися наживо вперше. Це спілкування було неймовірно ресурсним, як дотики теплих сонячних весняних променів. Коли в одному колі об'єднуються такі люди, щоб робити добру справу, інакше просто не може бути.

Іноді важко повірити, що Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців працює вже більше року. За цей час наша команда пройшла чимало викликів та випробувань, але ми вистояли, витримали і продовжуємо допомагати триматися іншим. І ця весняна зустріч команди додала сил, щоб продовжувати робити спільну справу. 

На жаль, не всім вдалося доєднатися до зустрічі, бо частина нашої команди перебуває в різних куточках України та навіть за її межами, але мріємо і віримо, що найближчим часом ми зможемо всі зустрітися в ще більшому колі і провести час разом.

Велика честь працювати пліч-о-пліч з такими прекрасними людьми та справжніми фахівцями своєї справи. Щира подяка усім і кожному за партнерство та співпрацю.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023