Як це бути дружиною військового у час війни? Своїм досвідом поділилася експертка з інклюзивності Ніна Мацюк в подкасті «Бо любов [крапка] війна» (Відео)

September 8, 2023

Війна змінює життя кожної людини, впливає на спілкування та комунікацію з іншими, а ще раптово, без попередження та змінює наші соціальні ролі, до яких нас ніхто не готував. І виходить так, що багато чого з того, що працювало раніше (традиції щодо спілкуванні в родині, моделі поведінки, звички та навіть домовленості в подружжя тощо), зараз не працює. Ми більш чутливі, вразливі, знервовані, ситуації загострені та виснажливі, емоції натягнуті як струна. І ситуація посилюється ще більше для тих, в кого кохана людина на фронті, на війні, адже в тилу залишаються партнери і партнерки, які проходять свій нелегкий шлях, долають не менш складні виклики та переживають власні особисті трансформації, проживаючи війну не менш гостро.

Про свій новий досвід в ролі дружини військовослужбовця, яка чекає свого воїна, свого Макса, про шлях від прийнятого рішення й до фото з передової з вогником в очах, в подкасті «Бо любов [крапка] війна» розповідає зовнішня експертка ГО Безбар'єрність, консультантка з впровадження практик безбар'єрності та інклюзивності Ніна Мацюк.

Ніна і Макс 5 років у шлюбі. Пара готувалася до того, що в країні може бути повномасштабна війна. Кохані проговорювали свої можливі дії в такій ситуації.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023