Стаємо ближчими: розповіли про підтримку сімей військовослужбовців на різдвяному «Куражі»

January 18, 2024

16 та 17 грудня (2023 року) наша команда взяла участь в різдвяному «Куражі», щоб розказати про підтримку сімей військовослужбовців: що це таке та чому це важливо.

Підтримка сімей військовослужбовців

Уже 10 років наша робота присвячена місії — формувати стійкість сімей захисників до викликів військової служби та сприяти становленню системного і сталого партнерства сімей військовослужбовців та армії. Ми прагнемо зробити підтримку членам сімей ще більш доступною. Наша робота — це підтримка військових та їхніх рідних не лише в щоденних викликах, але й викликах майбутнього, в якому кожна сім’я військовослужбовця може відчувати підтримку.

Тому на різдвяному «Куражі» наша команда розповідала про важливість фахової підтримки військових, які наразі знаходяться в зоні бойових дій, та їхніх родин, які чекають на воїнів у тилу. А також ми говорили про те, як це здійснює Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців.

Інформаційні листівки

Хто поінформований — той сильний. Поки захисники та захисниці несуть службу, їхні рідні справляються з різними життєвими викликами. Якими би важкими не здавалися випробування, родинам військовослужбовців і самим військовим варто знати корисні контакти, що можуть стати в пригоді за різних обставин, рекомендації щодо комунікації рідних із військовим та стосовно бойового стресу.

Саме тому ми розповсюджували на «Куражі» інформаційні листівки для родин військовослужбовців та буклети для військових, військових психологів.

Активна взаємодія в тилу — потужна підтримка в боротьбі

У співпраці із психологами Національної гвардії України наші фахівці розповідали відвідувачам, чому важливо піклуватися про своє ментальне здоров'я, та як це можна зробити. Психологи НГУ та Служби ділилися секретами з визначення власного психологічного стану, наприклад, за допомогою «Колеса емоцій Роберта Плутчика», пояснювали деякі методи стабілізації психоемоційного стану шляхом зміни фокусу уваги.

А для захисників організатори «Куражу» підготували зону різдвяних поштівок, де відвідувачі писати листи воїнам, а наша команда передала їх військовим на передову. Гості написали більше ста поштівок. Тепло та підтримка — потужна сила, яка важлива та потрібна завжди.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023