Сім‘ї військовослужбовців — найближче їхнє соціальне середовище підтримки і відновлення. Тому маємо робити все можливе, щоб допомагати формувати стійкість сімей під час очікування рідних з фронту — Наталія Умеренкова

June 15, 2023

Сім‘ї військовослужбовців — найближче їхнє соціальне середовище підтримки і відновлення. Тому маємо робити все можливе, щоб допомагати формувати стійкість сімей під час очікування рідних з фронту.

Мали змогу говорити про це на зустрічі з представниками спільноти «Бізнес без бар‘єрів», згуртованої ГО «Безбар'єрність» та Координаційним центром Кабінету Міністрів України.

Також обговорили важливість врахування у внутрішніх політиках бізнесу різнопланових форм підтримки членів сімей військовослужбовців. Висловлюємо вдячність тим організаціям, які вже це роблять.

Повномасштабна війна залишає рани – видимі і невидимі.

Для тих, хто на фронті, ризик отримати ці рани значно вищий. І коли наші захисники й захисниці повертаються до мирного життя, можливі два сценарії:
- перший – суспільство їх не розуміє, відгороджується, дистанціюється;
- другий – суспільство свідоме, емпатичне, відкрите.

Саме другий шлях обирають зараз великі роботодавці, розуміючи:

- що у поверненні з бойового фронту на фронт трудовий людина потребує підтримки (як і в будь-яких інших обставинах, коли життя кардинально змінюється);
- що в людський ресурс необхідно інвестувати, і це не так про гроші, як про піклування, вміння чути потреби, підлаштовуватися під нові умови;
- що ті, хто сьогодні відновлює територіальну цілісність нашої країни, завтра будуть в армії тих, хто відновлюватиме нашу економіку.

Але як підтримати правильно, коректно? Бажаючи якнайкраще, не зробити якнайгірше?!

Великі роботодавці, учасники спільноти «Бізнес без бар’єрів» шукатимуть відповіді там, де зібраний багаторічних досвід та потужна експертиза – у ключових стейкхолдерів у сфері психічного здоров’я ветеранів.

Дякуємо ГО «Безбар'єрність» та Координаційному центру КМУ (Mental Health UA) за запрошення та можливість ділитися експертизою з підтримки сімей захисників в рамках національних ініціатив. Віримо, що у спільній взаємодії зможемо напрацювати рішення для ефективних і системних змін.

Фото: Facebook ГО «Безбар'єрність»
Фото: Facebook ГО «Безбар'єрність»
Фото: Facebook ГО «Безбар'єрність»
Фото: Facebook ГО «Безбар'єрність»
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023