Посилення підтримки для родин військовослужбовців: фахівці Служби провели навчальний курс для психологів

October 12, 2023
Ми прагнемо постійно безперервно поглиблювати свої знання, щоб надавати підтримку жінкам у цей непростий час. Нещодавно відбувся навчальний курс для психологів, які обирають важливу роль ведучих груп підтримки для дружин та матерів військовослужбовців. Спікерами були фахівчині Служби підтримки: Наталія Умеренкова, Інна Юрах Яна Моос, Світлана Маринина, Анастасія Голота.

29 фахівців з різних куточків України, в тому числі психологи Служби підтримки, пройшли навчання. До курсу долучилися спеціалісти з Києва, Чернівців, Чернігова, Ужгорода, Харкова, Полтави, Дніпра, Львіва. Всі вони зацікавлені у поглибленні своєї експертизи та відкриті до нового досвіду.

Здебільшого долучилися спеціалісти, які вже мають вражаючий досвід роботи з різними групами — для військовослужбовців, мам, дружин, родин загиблих, дітей, а також ті, хто тільки починає роботу в цьому напрямку.

«Громадський рух «Жіноча Сила України» з 2014 року займається питаннями формування системи психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців в армії. І ми постійно обмінюємося досвідом, навчаємо, навчаємося та практикуємо.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023