Листівка для родин мобілізованих військових: інформація, яку рідним військового важливо знати заздалегідь

November 2, 2022

Завантажити листівку в електронному форматі для подальшого друку можна тут:

Листівка. Родинам мобілізованих військових. Макет для друку формату А4 (PDF)
Листівка. Родинам мобілізованих військових. Макет для виготовлення в друкарні (TIF)

«Де знайти номер та контакти військової частини і з яких питань туди звертатися?», «До кого і кому звертатися з питанням про медичне лікування військового?», «Як бути, якщо з рідним захисником немає зв’язку?». За час роботи нашої Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців ми отримали сотні таких звернень.

Проаналізувавши запити, ми побачили, що є інформація, яку рідним військового важливо знати заздалегідь. Це може стати помічним у багатьох обставинах. Адже знання як діяти, додає впевненості у будь-якій неочікуваній ситуації, яка може виникнути. Тому в рамках співпраці з Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України силами нашої організації створено інформаційну листівку для родин мобілізованих військових.

В листівці вказані:
- маршрути до кого з яких питань звертатись всередині військової структури
- підказки, яку інформацію рідним військовослужбовця варто заздалегідь зібрати та зберегти
- короткі рекомендації, про що варто домовитися із захисником

Також у листівці є контакти партнерів, до яких ми часто спрямовуємо членів сімей військовослужбовців. Зокрема, у разі виникнення юридичних питань — ГО «Юридична сотня», коли потрібна допомога адвокатів Адвокати ЗСУ. З кризових питань, що стосуються ВПО, цілодобова гаряча лінія Мінреінтеграції — 1548. Силами нашої організації листівки  надруковано декількатисячним накладом та вже розіслано до обласних та районних ТЦК та СП (військкоматів). Там їх буде роздано усім бажаючим. Якщо ви маєте змогу та бажання долучитись до цієї важливої інформаційної роботи та надрукувати більше листівок, щоб вони потрапили до рук кожному мобілізованому військовому та рідним наших воїнів, ми готові надати матеріал в електронному форматі.

З цього приводу, будь ласка, звертайтеся на нашу електронну адресу: psypidtrymka@gmail.com

Ми зі свого боку дякуємо нашій команді, яка працювала над втіленням цієї ідеї:
Наталія Умеренкова
Олександра Жеребко
Леся Дащенко
Анна Шистка
Анастасія Пахомова

А ми вже працюємо над реалізацією ідеї листівок, які поїдуть до захисників на передову. Це ще один приклад, що  в партнерстві велика сила.
Якщо ви або хтось із ваших знайомих військових чи їхніх родичів потребує підтримки, скористайтеся цими ресурсами:
- лінія Служби підтримки 0 800 332 720
- телеграм для текстового зв'язку @pidtrymkainua


Тут ви можете отримати психологічну підтримку та  консультації й супровід із соціальних питань. Наші двері завжди відкриті.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2022