Команда ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» вдячна українським воїнам за довіру та співпрацю

February 19, 2023

Навіть в час повномасштабної агресії росії ми продовжуємо співпрацю безпосередньо з різними військовими підрозділами та військовими частинами. Фахівці нашої громадської організації «Громадський рух «Жіноча Сила України» активно допомагають захисникам в рамках наших можливостей.

Мета співпраці — ознайомити військових із техніками самодопомоги, емоційної стабілізації, пов’язаної зі стресом в умовах бойових дій, знаннями у сфері психічного здоров’я та впливу стресу на людину.

Ми цінуємо нашу співпрацю та вдячні воїнам за довіру.
Продовжуємо співробітництво та зміцнення як тилу, так і передових позицій фронту.

Наша команда продовжує роботу, яку фахівці ГО розпочали ще в 2014-му році. Уже протягом 8 років наша команда надає психологічну допомогу як військовим, так і членам їхніх сімей — в індивідуальному та груповому форматах, в тому числі завдяки співробітництву із силовими структурами та військовим духовенством.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2022