Фахівці Служби підтримки сімей військовослужбовців взяли участь в науково-практичному семінарі Національного університету оборони України та поділилися досвідом з надання психосоціальної допомоги родинам військових

May 7, 2023
Спеціалісти Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Бойовий та оперативний стрес у військово-професійній діяльності офіцерів-лідерів» з метою обміну досвідом з надання психосоціальної підтримки родинам військових. Захід був проведений Кафедрою суспільних наук гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

У своєму виступі директорка ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» Наталія Умеренкова акцентувала увагу на важливості підтримки родин українських захисників. Оскільки перш за все своєю службою на фронті військові захищають свої родини, а спілкування з рідними є тією базовою підтримкою, коли відчувається виснаження і є потреба рухатися вперед. Учасникам заходу, військовим психологам та офіцерам з морально-психологічного забезпечення було представлено роботу Служби, яким чином надається підтримка військовим і їхнім рідним, і яку підтримку від нашої організації військові офіцери можуть отримати для організації психосоціальної підтримки у підрозділі.

Військова психологиня та менторка Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців, підполковник Тетяна Смірнова розповіла про особливості психологічної допомоги військовим та їхнім родинам, а також про особистий досвід участі в проєкті Служби.

Наші фахівців поділилися досвідом реалізації відновлювальної програми для членів сімей військовослужбовців. Під час своїх виступів вони розповіли про роботу над пілотним проєктом впровадження системи психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців у підрозділі, а також обговорили з учасниками семінару підходи, які можуть бути використані для допомоги військовим у контексті звернень, з якими стикається команди Служби.

Такі зустрічі стають хорошим майданчиком для обміну інформацією, практичним досвідом, щоб у спільній взаємодії сприяти налагодженню системного і сталого партнерства сімей військовослужбовців та армії.

Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023