Групи підтримки для дітей
військовослужбовців

ДЛЯ КОГО
для дітей військовослужбовців віком 9-13 років та для підлітків 13-15 років
Як долучитися
Заповнити анкету за посиланням з допомогою батьків, старших родичів, опікунів
Групи психологічної підтримки для дітей військовослужбовців
Це 10 зустрічей (1 раз на тиждень), які проводять психологи окремо для дітей віком 9-13 та для підлітків 13-15 років. Участь безкоштовна.
Зустрічі спрямовані на стабілізацію психологічного стану, зміцнення самооцінки, розвиток самоусвідомленность, опанування комунікативних навичок, навчання технік саморегуляці відчуття взаємопідтримки однолітків.

Так можна допомогти дітям впоратися з почуттями тривоги, емоційної напруги, коли хтось з батьків на війні.

Групи відбуваються офлайн в Києві та в онлайн форматі. Заходи проводяться у співпраці з ГО «Інститут психології здоров'я». Для участі достатньо заповнити анкету: https://forms.gle/QD2wFTMEG2d3kDeV7.

З травня по жовтень 2023 року групи підтримки проводяться в рамках програми «Стійкість» - проєкту, що фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM у партнерстві з Чорноморським фондом, Фондом Східна Європа, Фондом Дім прав людини та Дім прав людини – Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності організацій громадянського суспільства (ОГС), окремих активістів, що постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні медіа та правозахисників.
З ким ми співпрацюємо

Наші партнери

Наші партнери
Національний Центр психологічної підтримки у скорботі
Центр надає психологічну допомогу людям у скорботі та пропонує фахівцям навчальні програми
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023