Блог
Aperiam harum

Our Stories

Психологічна підтримка військових та їхніх рідних: як це має працювати?
На запрошення Координаційного центру з психічної здоров'я Кабінету міністрів України психологиня, кандидатка психологічних наук, директорка ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» Наталія Умеренкова поспілкувалася з експерткою Координаційного центру Ольгою Горбаньовою про комунікацію з військовими, ветеранами та про підтримку їхніх родин.
20.2.2024
Реалізація експериментального проєкту щодо надання соцпослуги «Соціальний супровід у військових частинах» ЗСУ на базі 135-го ОБТрО
Мінсоцполітики спільно з Міноборони розробляє комплексну систему соціальної підтримки для військовослужбовців та членів їхніх сімей. Одним із елементів такої системи є впровадження надання соціальної послуги «Соціальний супровід у військових частинах». У 2023 році фахівці ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» були долучені до реалізації експериментального проєкту щодо надання соцпослуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у в/ч ЗСУ на базі 135-го ОБТрО.
22.1.2024
Що відбувається з людьми на передовій і в тилу? Розповіла військова психологиня Олена Нікольська в програмі «Радіо Терапія» на «Країна FM»
Військова психологиня, психотерапевтка Олена Нікольська та радіоведуча Ілона Довгань в ефірі програми «Радіо Терапія» говорили про те, як війна впливає на психіку, а також про виклики, з якими стикається військовий та його родина під час перебування військового на службі, на фронті та після повернення з війни.
31.1.2024
Більше взаємодії — більше підтримки для захисників, захисниць України та членів їхніх сімей
Команда Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців взяла участь в засіданні Київської міської координаційної ради з питань реінтеграції та підтримки киян – захисників і захисниць України та членів їхніх сімей.
20.2.2024
«Жінка живе для сім'ї. Коли ця сім'я кудись зникає, ти не можеш зрозуміти, як тепер жити», - історія дружини військовослужбовця
На момент повномасштабного вторгнення Максим та Олеся, минулому військові медики, перебували у Києві. Після перших вибухів у столиці чоловік одразу пішов у ТРО й згодом прийняв рішення повернутися у військо. Він хотів потрапити до тієї ж бригади, де служив раніше. Дружина Олеся залишилася у Києві з сином чоловіка. Нині вона тимчасово мешкає за кордоном. Жінка поділилася, що з моменту, коли чоловік пішов у військо, відчула багато складних емоцій й нерозуміння, з якими було дуже важко впоратися самостійно, тож звернулася за допомогою до фахівців Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців. Історію Олесі читайте в новій публікації.
27.2.2024
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023