Блог
Aperiam harum

Our Stories

Листівка для військовослужбовців: інформація та контакти, що можуть допомогти захисникам в різних ситуаціях
«Громадський рух «Жіноча Сила України» тісно співпрацює зі структурними підрозділами різних військових структур. У цій співпраці на запит військових психологів, які працюють у складі мобільних груп на передовій, було розроблено листівку на допомогу військовослужбовцям. Ця листівка може бути помічною в роботі для військових психологів з груп контролю бойового стресу, офіцерів морально-психологічного забезпечення та командирів, які можуть її надавати військовослужбовцям під час несення служби. Інформація, що зібрана в ній, може стати помічною для військового у різних обставинах та ситуаціях: як під час служби в ППД, так і в районі ведення бойових дій та під час перебування вдома.
18.3.2023
Представники ГО «Жіноча Сила України» провели тренінг для операторів гарячих ліній Мінреінтеграції
На запрошення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України представники нашої громадської організації «Громадський рух «Жіноча Сила України» провели навчання для операторів гарячих ліній Мінреінтеграції. Мета тренінгу — формування системи соціально-психологічної підтримки постраждалих внаслідок воєнних дій осіб під час їх звернень на гарячу лінію.
21.2.2019
Листівка для родин мобілізованих військових: інформація, яку рідним військового важливо знати заздалегідь
За понад 7 місяців роботи Служби психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців ми отримали сотні різних звернень на кшталт «Де знайти номер та контакти в/ч і з яких питань туди звертатися?», «До кого і кому звертатися з питанням про лікування військового?», «Як бути, якщо з рідним захисником немає зв’язку?». Ми проаналізували запити, які отримали за час своєї діяльності, і побачили, що є інформація, котру рідним військового важливо знати заздалегідь. Тому в рамках співпраці з Головним управлінням МПЗ ЗСУ силами нашої організації створено інформаційну листівку для родин мобілізованих військових.
2.11.2022
Команда ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» вдячна українським воїнам за довіру та співпрацю
Навіть в час повномасштабної агресії росії ми продовжуємо співпрацю з військовими підрозділами та військовими частинами. Фахівці нашої громадської організації «Громадський рух «Жіноча Сила України» активно допомагають захисникам в рамках наших можливостей. Уже протягом 8 років наша команда надає психологічну допомогу як військовим, так і членам їхніх сімей.
19.2.2023
«Ще в 2014-му наша громадська організація визначила для себе, як зробити свій внесок у перемогу України», - Наталія Умеренкова в ефірі радіо Київ FM
Для додаткової допомоги захисникам та їхнім рідним у березні 2022 року на запит ГУ МПЗ ЗСУ силами ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» було створено волонтерський проєкт «Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців». Як працює ГО та Служба? Чому важливо підтримувати військових та їхніх рідних? У який спосіб можна підтримати захисників та їхні сім'ї? Як відбувається співпраця ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» з військовими структурами? Як можна імплементувати міжнародний досвід підтримки військових та членів їхніх сімей в українській армії? Про все це детальніше в програмі «Третій сектор», в ефірі радіо Київ FM, розповіла кандидатка психологічних наук, психологиня, директорка ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» Наталія Умеренкова.
11.2.2023
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2022