Блог
Aperiam harum

Our Stories

Стартував пілотний проєкт: надання послуги соцсупроводу військовим та їхнім родинам на базі військових частин
Одна з особливостей проєкту — це контрактування до надання послуги соціальних працівників з громадських та благодійних організацій. Надавачі послуги мають відповідати чітким критеріям, де головне — професійність. Тобто на базі військової частини буде працювати організація, яка має фахову підготовку.
8.11.2023
Директорка ГО «Жіноча Сила» провела воркшоп для журналістів на Donbas Media Forum-2023
10 та 11 листопада в Києві відбувся Donbas Media Forum-2023, де учасники та гості заходу обговорили трансформації, які відбуваються в українському медіасередовищі. Повномасштабна війна в Україні принесла зміни в кожну з індустрій як на глобальному рівні, так і на локальному. Українські медіа переживають буремні часи, але продовжують приймати виклики та адаптовуватися під нові реалії у прифронтових зонах та у тилу. Директорка ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» Наталія Умеренкова взяла участь в DMF-2023 та провела воркшоп для журналістів.
4.12.2023
Стаємо ближчими: розповіли про підтримку сімей військовослужбовців на різдвяному «Куражі»
Наприкінці 2023 року 16 та 17 грудня наша команда взяла участь в різдвяному «Куражі», щоб розказати про підтримку сімей військовослужбовців: що це таке та чому це важливо. Уже 10 років ГО «Жіноча Сила» працює, щоб формувати стійкість сімей захисників до викликів військової служби та сприяти становленню системного і сталого партнерства сімей військовослужбовців та армії. Ми прагнемо зробити підтримку для сімей військовослужбовців ще більш доступною. Тож долучилися до різдвяного «Куражу».
18.1.2024
Проміжні підсумки: робота з надання соцпослуг військовим та їхнім сім’ям у в/ч ЗСУ
Фахівці ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» взяли участь у пілотному проєкті надання послуги соціального супроводу військовим та їхнім родинам на базі військових частин, який реалізовується Міністерством соціальної політики України спільно з Міністерством оборони України. Наша громадська організація стала одними із надавачів цієї послуги та реалізовувала проєкт на базі 135 окремого батальйону Територіальної Оборони.
22.1.2024
Поговоріть з сімейним лікарем про своє ментальне здоров'я
Українці можуть безкоштовно отримати послуги з ментального здоровʼя у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Проблеми з ментальним здоров’ям може переживати кожен. Від депресії, постійного стресу, безсоння, емоційного дисбалансу, на жаль, ніхто не застрахований. Особливо зараз, в умовах тривалої виснажливої повномасштабної війни. Послуги з ментального здоровʼя на всій підконтрольній Україні території надаються безоплатно у медзакладах, які мають контракт із НСЗУ на пакет ПМГ «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги». Нині пацієнти можуть звернутися по таку допомогу в будь-який із 865 закладів, які мають відповідний контракт.
26.1.2024
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023