Блог
Aperiam harum

Our Stories

Життя в очікуванні: Чому психологічна підтримка родин військовослужбовців вкрай важлива (in English for We are Ukraine)
As Russia's war against Ukraine continues, its impact on military personnel and their families cannot be underestimated. Recognizing this, various Ukrainian initiatives have become a beacon of support and empowerment, particularly those focused on providing psychological assistance. This special material tells about why families of servicepersons need psychological support and how they are helped and how does it the Civic Movement for Empowering Women in Ukraine community-based organization (shortened: NGO Women's Power).
13.9.2023
Третій Саміт перших леді та джентльменів: Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього
6 вересня Київ приймав Третій Саміт перших леді та джентльменів, який засновано першою леді України Оленою Зеленською. Тема цьогорічного заходу «Ментальне Здоров'я: Стійкість і Вразливість Майбутнього». В центрі уваги фахівців, поважних гостей та всіх присутніх — підтримка ментального здоров'я, яке визначає нашу стійкість та впливає на наше майбутнє.
13.9.2023
«Відкритість учасниць дає відчуття безпеки, близькості й натхнення», — дружина військового Діана про свою участь в групі підтримки
Чоловік Діани, правоохоронець, учасник АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України як доброволець. Жінка підтримала коханого та його рішення. Нині вона самостійно виховує двох маленьких дітей, чекає на повернення чоловіка з війська, навчається у напрямку психології, продовжує відвідувати онлайн-зустрічі дружин військовослужбовців, які проводить ГО «Жіноча Сила», волонтерить та шукає радість у кожному дні.
12.9.2023
Розлука через війну: як зберегти родину на відстані, — психологиня Анна Найда для WoMo
В Україні зросла кількість подружніх пар, які вимушені бути в розлуці через повномасштабну війну. Питання «як зберегти родину на відстані?» все частіше надходить на гарячу лінію Служби і часто лунає на зустрічах в групах підтримки, які проводить ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України». Психологиня Анна Найда розповіла виданню WoMo, як подружжю зберегти стосунки, коли коханий на війні.
6.9.2023
Отримайте підтримку
Телефонуйте щодня з 10:00 до 20.00.
Для дзвінків в Україні: 0800332720
Для зв’язку з Польщі: +48226022512
Усі дзвінки безкоштовні*
*з метою вдосконалення роботи із забезпечення розгляду звернень фізичних осіб на Телефонну лінію Служби психосоціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей та вивчення проблемних питань, звернення можуть фіксуватись за допомогою документування мовленнєвої інформації
ГРУПИ ПІДТРИМКИ
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
© 2023